Rosyjska Mafia

Jakieś dwa lata temu sporo się mówiło o jej gwałtownej ekspansji wraz z narastającą falą uchodźców zza żelaznej kurtyny. Była to pierwsza fala, która chodź nie zmieniła układu sił zyskała jednak sobie odpowiednią reputację.

Mit amerykańskiego policjanta i agenta FBI, do którego się nie strzela upadł głównie przez nich. Nie przebierają w środkach a szanują tylko silnych. Szeregowi to prymitywi, chodź nie rzadko byli weterani czy pracownicy służby bezpieczeństwa. Wyżsi rangą to nierzadko wykształceni i sprytni ludzie co czyni ich bardzo niebezpiecznymi – byli agenci KGB, oficerowie łącznikowi.

Wiedz jedno, do Ruskiego nie dotrze „łagodne słowo”, że to nie on tu rządzi. Dopiero pięciokrotne uderzenie płytą chodnikową powoduje nagłą poprawę oceny… Jedno jest pewne… zdobyli pozycję, niebezpieczni, uzbrojeni, bez lęku. W ręku mają przyczułek. Wiadomym jest iż mogą być sterowani…

Aktualnie szefem większości rodzin w tym dwóch największych – Nikitycz i Łabieda – jest Siegiej Nizminski. Mieszka w wielkiej rezydencji na przedmieściach Detroit. Rezydencja jest bardzo mocno strzeżona.

Rosyjska Mafia

Saga Detroit BringMeThatHorizon BringMeThatHorizon